هاستینگ و میزبانی شیرپوینت

شیرپوینت یکی از برترین فناوری های ساخت پرتال های سازمانی و اینترنتی است که به خوبی امکان اشتراک اسناد و اطلاعات را برای تعامل و همکاری بهتر بین افراد فراهم می کند. شیرپوینت یک راه کارآمد و مقرون به صرفه برای هر کسب و کاری صرفنظر از بزرگی آن برای ایجاد محیطی تعاملی فراهم می کند. بدین منظور، شرکت شفق اقدام به ارائه سرویس هاستینگ شیرپوینت به سازمان ها نموده است . به کمک این سرویس، کارکنان سازمان ها قادر به توزیع اطلاعات، اشتراک گذاری اسناد و راه اندازی بلاگ ها و ویکی ها بدون نیاز به سرور در سازمان خود خواهند بود.

 چرا شیرپوینت را به عنوان پلت فرم مدیریت محتوای خود استفاده کنیم؟

شیرپوینت، مدیریت محتوا (اسناد، اطلاعات و رکوردها) را برای سازمان ها بسیار ساده ساخته و ابزارهایی را برای کمک به کار با آنها فراهم می کند که بعنوان یک مثال ساده می توان به این موارد اشاره کرد: مدیریت اسناد سازمان و تعیین اینکه چه کسانی اجازه خواندن و ویرایش آنها را داشته باشند، دسته بندی آنها برای جستجو و بازیابی ساده تر و علامت گذاری آنها بعنوان رکوردهای مجاز و بستن آنها برای جلوگیری از اعمال تغییرات.

 بعنوان بخشی از کارکردها و قابلیت های مدیریت محتوا در شیرپوینت می توان به یکپارچگی مستقیم با مایکروسافت آفیس اشاره کرد. به کمک این قابلیت، شما می توانید در یک محیط آشنا و ساده روی انواع مختلف اسناد خود کار کنید.

از آنجایی که ماهیت اطلاعات سازمانی مشتریان و همچنین امنیت اطلاعات آنها و دسترس پذیری به اطلاعات در هر لحظه از شبانه روز و از هر نقطه دنیا برای ما اهمیت بسیار بالایی دارد، لذا با توجه به لزوم رعایت جوانب فوق ما در درجه اول پیشنهاد هاستینگ محصولات و اطلاعات در داخل سازمان به صورت On-Premise و توسط خود سازمان را ارائه و برای ایشان راه اندازی می کنیم و در درجه دوم در صورت علاقمندی به کاهش هزینه ها در نگهداری و توسعه زیرساخت لازم برای استقرار محصولات مایکروسافت، سرویس ابری یا کلود خود شرکت مایکروسافت در دیتاسنترهای مایکروسافت را در قالب سرویس های Office 365 پیشنهاد مینماییم.